O Easy Rider…

O Easy Rider Motorcycles School…

Ośrodek Szkolenia Kierowców Easy Rider Motorcycles School powstał w 2007 roku jako miejsce stworzone przez motocyklistę dla motocyklistów.

W tym czasie szkoła zyskała zaufanie wielu klientów, którzy obecnie są wytrawnymi motocyklistami, pokonującymi tysiące kilometrów rocznie.

Pasja, zaangażowanie, doświadczenie i profesjonalne podejście dydaktyczne pozwalają na wydobycie wszystkich cech dobrego motocyklisty z każdej osoby szkolonej, zaś dodatkowym celem jest propagowanie bezpieczeństwa i kultury na drodze, która idzie w parze ze zdobytymi umiejętnościami.


Jeździć każdy może jeden lepiej drugi gorzej…

 

Wszystkie zajęcia odbywają się wyłącznie w systemie personalnym,  jeden instruktor – jedna osoba szkolona, to umożliwia stworzenie indywidualnego toku nauczania, który przynosi wymierne efekty.

Do dyspozycji klientów oddajemy motocykle marki  Yamaha, w tym model MT 07, który obecnie jest motocyklem egzaminacyjnym w WORD Warszawa.

Posiadacze uprawnień do kierowania pojazdami kategorii A, mogą skorzystać ze szkoleń podnoszących poziom techniki jazdy, jak również odbyć jazdy testowe nowymi modelami motocykli Harley Davidson w salonie warszawskiego dealera Twin Peaks

 


Instruktor:
Artur Grabarczyk

Posiadane uprawnienia:

  • Instruktor techniki jazdy
  • Instruktor nauki jazdy

Wszystkie szkolenia mają charakter personalny, jeden instruktor – jedna osoba szkolona.